Не публікуємо кейси і не афішуємо співпрацю з компаніями, які не надають для цього дозволу

Компанія "Greek Group" надає наступні послуги: туризм та медичний туризм, безкоштовна освіта, продаж нерухомості та юридичні послуги в Греції.

На сайті Ви можете детальніше дізнатись як отримати ВНЖ, підібрати квартиру, віллу чи бізнес, університет для навчання, медичний заклад для лікування чи реабілітації, а також про інші послуги, що пропонуються компанією "Greek Group".

В розділі "Нерухомість" представлена велика кількість різноманітних видів нерухомості (котедж, дім, готель, бізнес...) для оренди, оренди з можливістю викупу та купівлі. Для зручності пошуку реалізовані фільтри за типом операції, типом нерухомості, містом, ціною, площею і т.п. Відкривши конкретну сторінку з карткою нерухомості, яка Вас зацікавила Ви можете прочитати загальний опис, основні харатеристики, дізнатись ціну, переглянути фотографії та подати онлайн заявку.

Розділ "Освіта" надає можливість обрати ВУЗ для навчання використовуючи фільтри за містом та напрямком, дізнатись загальну інформацію про університет, факультети, переглянути фото в фотогалереї, подати онлайн заявку.

Розділ "Медичний туризм" також пропонує ознайомлення для вибору з різними медичними закладами через надання загальної інформації про заклад, послуги та фотогалерею. Є можливість надсилання заявки.

Наявні інформаційні текстові сторінки з можливістю добавлення фото та відео, документів для завантаження, модуль новин, відгуки, контакти, зворотній зв'язок.

Дизайн сайту стриманий, для оформлення використовувались переважно зелений, синій та білий кольори. Наш вибір зумовлений тим, що зелений - природній колір, що символізує стійкість і спокій, синій створює відчуття стабільності і якості, а білий - свободу можливостей та зняття будь-яких бар'єрів. В поєднанні ці кольори підкреслюють амбіційність компанії та професіоналізм.

1.png
2.png
3.png

Digital агенція повного циклу

Ми команда з багаторічним досвідом, що створює технологічні і сучасні проєкти.
Генеруємо рішення. Допомагаємо стартувати, змінюватися і рости

Ukraine
вул. С. Бандери, 20 м. Рівне, Рівненська область
Polska
20-810 Lublin, Polska. ul. Kasztelańska nr 31, lok.63