інтернет-магазин матраців

Не публікуємо кейси і не афішуємо співпрацю з компаніями, які не надають для цього дозволу

Інтернет-магазин "Good Night" надає можливість придбати матраци виготовленні з натуральних високоякісних матеріалів, а також наматрацники, підматрацники та каркаси, що забезпечать Вам спокійний та здоровий сон.

Поділ по категоріях та форма з фільтрами для підбору матраців дозволять швидко підібрати матрац, а модуль порівняння  - співставити характеристики та здійснити хороший для Вас вибір.

При створенні товару в адміністративній частині сайту є можливість підвантаження фото та відео до товару і маркування "Топ" та "Новинка" з визначенням конкректного терміну упродовж якого позначка буде відображатись.

Картка товару містить: назву, фото, опис, анімовані іконки, вибір з випадаючого списку розміру матрацу з прив'язкою до ціни, рекомендовані товари, кнопки "у список порівнянь" - для порівняння товару з іншими обраними та "Купити" - для додавання товару в Корзину і оформлення замовлення, а також можливість залишити відгук, який відразу буде опубліковано.

На окремих сторінках сайту наявна інформація про магазин, його функціонування, гарантії, акції, сертифікати - всі текстові сторінки мають можливість підвантаження фото-, відео- та текстових файлів.

Сторінка "Контакти" включає в себе контактну інформацію, форму для зворотнього зв'язку та карту з позначеним місцезнаходженням магазину.

Розділ "Відгуки" дозволяє залишити загальний відгук до магазину, який буде опублікований після того як менеджер надасть дозвіл на його публікування в адмін.частині сайту. Також він може надати відповідь до Вашого відгуку.

1.png
2.png
3.png

Digital агенція повного циклу

Ми команда з багаторічним досвідом, що створює технологічні і сучасні проєкти.
Генеруємо рішення. Допомагаємо стартувати, змінюватися і рости

Ukraine
вул. С. Бандери, 20 м. Рівне, Рівненська область
Polska
20-810 Lublin, Polska. ul. Kasztelańska nr 31, lok.63