інтернет-магазин музичних інструментів та обладнання

Не публікуємо кейси і не афішуємо співпрацю з компаніями, які не надають для цього дозволу

Інтернет-магазин "Robik-Music" пропонує своїм покупцям великий вибір музичних інструментів, звукового, світлового, DJ та студійного обладнання, а також кабельної продукції. 

Зручний розподіл по категоріях, різноманітні фільтри та сортування допоможуть знайти потрібний товар серед широкого спектру представленого на сайті.

В картці товару наявні: фото/відео товару, артикул, ціна (є  можливість перегляду у зручній для Вас валюті), опис, характеристики, оцінка товару, відгуки, додавання товару в закладки та для порівняння, поширення через соцмережі, маркування для акційного товару та топ продажів, позначення товарів в наявності, з офіційною гарантією та товарів з безкоштовною доставкою.

Придбати товар можна зайшовши в особистий кабінет, попередньо зареєструвавшись самостійно чи через обліковий запис в соцмережі або ж не реєструючись.

Реалізовані всі потрібні покупцю сторінки: "Про нас", "Контакти", "Оплата і доставка", "Акції", "Статті", фотогалерея "Портфоліо", "Відгуки", також, якщо залишаються питання, можна замовити зворотній дзвінок або написати лист.

1640-основне2.png
2.png
31.png
3.png

Digital агенція повного циклу

Ми команда з багаторічним досвідом, що створює технологічні і сучасні проєкти.
Генеруємо рішення. Допомагаємо стартувати, змінюватися і рости

Ukraine
вул. С. Бандери, 20 м. Рівне, Рівненська область
Polska
20-810 Lublin, Polska. ul. Kasztelańska nr 31, lok.63