Створення інтернет-магазину стильнго одягу українського бренду UrbanPlanet

Не публікуємо кейси і не афішуємо співпрацю з компаніями, які не надають для цього дозволу
4 133.png
Бренд і задача
Історія бренду Urban Planet почалася в середині 2010 року. Все почалося із 10 футболок та 20 худі із дизайнерськими принтами. А сьогодні Urban Planet — популярний український бренд із власним виробництвом і великою креативною командою. Гравців на ринку стильного одягу дуже багато. Щоб виділитись, потрібно сформувати образ сучасного і зручного магазину; підкреслити, що Urban Planet може підтримувати діалог з покупцем і в торговому залі, і на сайті. Наше завдання – створити сайт нового інтернет-магазину, щоб зробити перехід від одного каналу до іншого безшовним.
00.png
 
Процес
Вивчили конкурентів і їх позиції. Всі гравці намагаються відповідати попиту на створення сучасного одягу та аксесуарів для жінок і чоловіків. У кожного свої конкурентні переваги: розташування, асортимент, ціни або ідеї дизайну та принтів.
HomePage1600 (2) 1.png
Головна сторінка
Головна сторінка
Головна сторінка - мобільна версія
Колір
Кольори
Типографія
Типографія
 
Процес
Бренд Urban Planet – це синонім індивідуальності, комфорту та зручності. Щоб виділитися поміж конкурентів, визначили нові цілі для розвитку:
  • Створити зручну систему споживання. Покупець обирає речі та оформлює замовлення на сайті, платить онлайн, отримує вдома.
  • Зробити на сайті розділ з колекціями, які зібрані з асортименту Urban Planet - це спростить підбір товарів в одному стилі.
Потім виділили типи аудиторії, які працюють з сайтом. Описали їх сценарії взаємодії з інтернет-магазином - від пошуку речей до повернення за повторними покупками. Продумали всі кроки: пошук → зручна оплата → зручна доставка → повернення за новими покупками
Каталог товарів
CatalogWomen 1.png
CatalogPageMobile.png
Сторінка товару
Card 1 (1).png
Швидкий перегляд
CatalogWomen (1) 2 (1).png
Сітка
Grid.gif
Кошик
Group 12 2.png
Форма авторизації
SignUp.png
SignIn.png
Форма замовлення
Сheckout-1.png
Сheckout-3.png

Digital агенція повного циклу

Ми команда з багаторічним досвідом, що створює технологічні і сучасні проєкти.
Генеруємо рішення. Допомагаємо стартувати, змінюватися і рости

Ukraine
вул. С. Бандери, 20 м. Рівне, Рівненська область
Polska
20-810 Lublin, Polska. ul. Kasztelańska nr 31, lok.63