ТЦ "ПортCity"

При розробці дизайну нам була надана відносна свобода, потрібно було лише дотримуватися корпоративного стилю, замовник був відкритий до різноманітних ідей. Тому для сайту використовувалися модні тенденції поточного року. Нами було запропоноване трендове рішення використання на фоні сайту ТРЦ тематичних фотографій, які злегка видимі з-під напівпрозорого фону плашок робочої області сайту. Фонові фотографії можна підвантажувати через адміністративну частину сайту і таким чином змінювати його «настрій» На інтерфейсній частині вони змінюються в довільному порядку після перевантаження сторінки.

Сайт складається з програмних модулів, таких як:

Модуль «Магазини» - дозволяє додавати/редагувати/видаляти магазини які наявні в ТЦ за категоріями, кожен магазин має опис, тематичні фотографії та посилання на карті ТРЦ.

Модуль «Карта ТРЦ»- дозволяє редагувати саму карту безпосередньо та прив’язувати до планувань магазини, ресторани та інші заклади. При переході зі сторінки об’єкту на посилання «Показати на карті» на карті ТРЦ підсвічується та підписується відповідний об’єкт, показується поверх. На сторінці «Карта ТРЦ» вона розбита за поверхами, при наведенні на об’єкт він підсвічується та підписується, при кліку на об’єкт можна перейти на його сторінку.

Модуль «Новини» - дозволяє додавати/редагувати/видаляти новини сайту. Новина має заголовок, тематичне зображення, дату та текст. На стартовій публікуються останні новини.

Модуль «Статті» - дозволяє публікувати інформаційні статті на сайті.

Модуль «Фотогалерея» - дозволяє створювати необмежену кількість альбомів, які можуть включати необмежену кількість фотографій. При цьому альбоми та фотографії можна сортувати в певному порядку, вказувати назву альбому та фотографії, опис альбому та фотографії.

Модуль «Форум» - форум має розділи та теми. Зареєстрований користувач може розміщувати пости, додавати теми. Форум функціональний, простий у користуванні.
Модуль «Акції» - дозволяє публікувати акції на сайті, з описом та тематичними фотографіями. При цьому можна вказувати термін дії акції, після зкінчення якого вона стає неактивною.

Також присутній редактор структури сайту, за допомогою якого можна редагувати пункти меню та присвоювати їм певну функціональність.

Текст в банерах та ротатор на головній сторінці також редагуються через адміністративну частину. Слід згадати про наявність редактору текстових сторінок, банерів, всіх системних повідомлень та назв розділів сайту. Модуль «Налагодження» де прописуються загальні мета-теги, посилання на аккаунти в соціальних мережах, контактні електронні адреси. Розділ «Адміністратори», де можна управляти адміністраторами сайту, присвоювати їм різні права.

На сайті розміщені «Share» соціальних мереж, які дозволяють постити на сторінці в соц. мережі на сторінці власника.

Сайт оптимізований під мобільні девайси (базова оптимізація).

Рік розробки – 2013.

Особливості проекту:
 • Індивідуальний дизайн
 • Фотогалерея
 • Розсилка
 • Програмна анімація
 • Адміністративна частина CMS
 • Адаптивна верстка
 • HTML5
 • CSS3
 • Товари новинки, акційні, хіти тощо
 • PHP5
 • MySQL
 • JavaScript